Apostille i legalizacja dokumentów we Wrocławiu

Apostille i legalizacja dokumentów Wrocław

Firma Apostille & Legalizacja dokumentów to przedsiębiorstwo, zajmujące się kompleksową obsługą w zakresie pozyskiwania klauzuli apostille oraz legalizacji polskich dokumentów. Apostille to specjalne poświadczenie, umieszczana na dokumencie, które potwierdza jego autentyczność w obiegu międzynarodowym. Jest ono akceptowane przez państwa będące stroną Konwencji haskiej z 1961 roku. Legalizacja dokumentów to natomiast proces, który ma na celu nadanie dokumentowi mocy prawnej w innych państwach niż te, które podlegają Konwencji haskiej. Realizacja konkretnej usługi jest niezbędna dla osób i firm, które chcą korzystać ze swoich dokumentów za granicą. Jako firma z długoletnim doświadczeniem przejmujemy od Ciebie całą odpowiedzialność za przeprowadzenie tych procesów, kontaktując się z odpowiednimi urzędami i instytucjami. Zapewniamy szybką i terminową realizację oferty, dbając jednocześnie o pełną poufność. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic tego miasta.

Nasza oferta

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, gotową przejąć od Ciebie cały proces pozyskiwania klauzuli apostille oraz legalizacji. Z nami nie musisz martwić się o kontakt z urzędami czy o poufność Twoich danych. Nasza oferta jest kompleksowa, działamy szybko i skutecznie.

Nasza oferta obejmuje:

  • Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko standardowe usługi w zakresie pozyskiwania pieczęci apostille oraz legalizacji dokumentów. Dodatkowo zajmujemy się również:
  • poświadczaniem autentyczności dokumentów z KRK i KRS - dbamy o to, aby Twoje dokumenty były poświadczone przez odpowiednie instytucje. W ten sposób można potwierdzić ich autentyczność i bezproblemowo wykorzystywać, przebywając za granicą.
  • tłumaczeniem przesięgłym na języki europejskie - sporządzamy precyzyjne i zrozumiałe tłumaczenia Twoich dokumentów, które będą akceptowane przez instytucje zagraniczne.


Dlaczego warto wybrać nasze biuro?

Każda wizyta w urzędzie wiąże się z koniecznością poświęcenia swojego, cennego czasu, nierzadko jest również źródłem stresu. Oto dlaczego warto nam zaufać:

  • zapewniamy kompleksową obsługę naszym klientom,
  • oferujemy możliwość łatwego składania zamówień i płatności online,
  • zapewniamy wygodny odbiór i zwrot dokumentów przez kuriera,
  • umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z usług w trybie ekspresowym,
  • nasze legalizacje, apostille i tłumaczenia są honorowane przez wszystkie placówki zagraniczne,


Jeśli chcesz przyspieszyć proces legalizacji swoich dokumentów, zdecydowanie się na nasze usługi jest idealnym rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby proces legalizacji i pozyskiwania apostille był dla Ciebie jak najmniej obciążający. Zapraszamy.

Apostille & Legalizacja dokumentów 
tel. +48 786 585 595
 (Polska, Warszawa)

Viber/WhatsApp +48 786 585 595 (Polska, Warszawa)
e-mail: info.legalizacja@gmail.com
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lokal 11