Legalizacja dokumentów w Krakowie

Apostille i legalizacja dokumentów Kraków

Apostille to specjalna klauzula umieszczana na dokumencie, która poświadcza autentyczność sygnatury osoby wystawiającej dokument. Jest ona stosowana w państwach należących do Konwencji haskiej. Legalizacja dokumentów to zaś procedura, dzięki której dokument wydany przez organ jednego kraju jest uznawany przez organy innego państwa. Firma Apostille & Legalizacja dokumentów specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług dotyczących pozyskiwania klauzuli apostille oraz legalizacji polskich dokumentów, aby były one ważne w urzędach i instytucjach zagranicznych. Współpracujemy z szeregiem urzędów i instytucji, takich jak: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ambasady, konsulaty, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Transportu, itp. Nasze usługi proponujemy osobom z Krakowa i najbliższych okolic tego miasta.


Legalizacja i pozyskiwanie apostille - usługi

Dla Twojej wygody przejmujemy wszystkie formalności związane z oboma procesami. Wykonujemy nasze zadania szybko, sprawnie i w terminie, zawsze dbając o Twoją prywatność i poufność danych, zawartych w dokumentach.

  • Pozyskiwanie apostille - zawsze upewnimy się, że Twoje dokumenty zostaną właściwie uwierzytelnione, aby były ważne w państwach należących do Konwencji haskiej.
  • Legalizacja dokumentów - dbamy o to, aby Twoje dokumenty były uznawane przez instytucje i organy państw, które nie są stronami Konwencji haskiej.
  • Poświadczenie autentyczności dokumentów - skutecznie uzyskujemy poświadczenia z KRK i KRS, które mogą być kluczowe dla Twoich interesów zagranicznych.
  • Tłumaczenia przysięgłe - nasz zespół profesjonalnych tłumaczy jest gotowy dostarczyć dokładne tłumaczenia Twoich dokumentów na różne języki europejskie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wśród kluczowych zalet naszego biura wyróżniamy przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm. Dodatkowo:

  • oferujemy kompleksową opiekę nad Twoją sprawą,
  • umożliwiamy łatwe zamawianie i płatności online,
  • zapewniamy transport dokumentów kurierem,
  • dzięki doskonałej lokalizacji naszego biura w Krakowie, szybko docieramy do ważnych urzędów,
  • oferujemy usługi ekspresowe.


Gwarantujemy akceptację naszych usług przez wszystkie placówki zagraniczne.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby uprościć i przyspieszyć proces legalizacji Twoich dokumentów. Skontaktuj się z nami i powierz nam Twoje sprawy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy. Zapraszamy.

Apostille & Legalizacja dokumentów 
tel. +48 786 585 595
 (Polska, Warszawa)

Viber/WhatsApp +48 786 585 595 (Polska, Warszawa)
e-mail: info.legalizacja@gmail.com
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lokal 11