Legalizacja dokumentów w Poznaniu

Apostille i legalizacja dokumentów Poznań

Apostille to specjalna klauzula, która poświadcza autentyczność sygnatury na dokumencie. Dokumenty poświadczone pieczęcią apostille można wykorzystać w w państwach należących do Konwencji haskiej. Tymczasem legalizacja dokumentów to procedura, która umożliwia uznanie dokumentu przez organy innych państw, nie podlegających Konwencji haskiej.

W firmie Apostille & Legalizacja dokumentów specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług, dotyczących obu tych procedur, dzięki czemu Twoje polskie dokumenty będą ważne za granicą. Współpracujemy z wieloma instytucjami, takimi jak: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ambasady, konsulaty, Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Transportu, itp. Obsługujemy mieszkańców Poznania i najbliższych okolic.


Apostille & Legalizacja dokumentów - kompleksowa oferta

Poniżej omawiamy krótko naszą, kompleksową ofertę.

Pozyskiwanie apostille - autentyczność Twoich dokumentów gwarantowana w państwach Konwencji haskiej.
Legalizacja dokumentów - uznanie Twoich dokumentów przez organy państw nie należących do Konwencji haskiej.
Poświadczenie autentyczności dokumentów - poświadczenia z KRK i KRS, niezbędne dla załatwiania różnych spraw za granicą.
Tłumaczenia przysięgłe - dokładne tłumaczenia Twoich dokumentów przez naszych profesjonalnych tłumaczy.

Dlaczego my?

Proces przygotowania dokumentów do obiegu międzynarodowego bywa skomplikowany. Szeroki zakres formalności, konieczność odwiedzenia wielu instytucji oraz czas spędzony na wypełnianiu wniosków i oczekiwaniu w kolejkach to wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć osoby poszukujące takich usług. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w zakresie przygotowania dokumentów. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Kompleksowa obsługa klienta - nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć wiele, powiązanych ze sobą usług. Dzięki temu masz pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona w sposób kompleksowy..
  • Wygodna komunikacja i płatności online - w dzisiejszym, cyfrowym świecie, dbamy o to, byś mógł załatwiać wszystkie formalności online. Nasz intuicyjny system pozwala na łatwe zamawianie usług i dokonywanie płatności internetowo, w sposób bezpieczny i wygodny.
  • Szybka dostawa kurierska - rozumiemy, że czas to pieniądz. Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z usług kurierskich. Dzięki temu proces pozyskiwania apostille lub legalizacji dokumentów jest nie tylko szybszy, ale również bardziej komfortowy dla klienta.


Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Apostille & Legalizacja dokumentów 
tel. +48 786 585 595
 (Polska, Warszawa)

Viber/WhatsApp +48 786 585 595 (Polska, Warszawa)
e-mail: info.legalizacja@gmail.com
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lokal 11