Legalizacja dokumentów Szczecin

Apostille i legalizacja dokumentów Szczecin

Kiedy potrzebujesz uprawomocnić swoje dokumenty, aby móc z nich korzystać za granicą, pojawiają się dwa kluczowe pojęcia: apostille i legalizacja dokumentów. Ale co dokładnie one oznaczają? Apostille to klauzula potwierdzająca autentyczność podpisu na dokumencie. Jest ona ważna w państwach, które są częścią Konwencji haskiej. Jeśli zaś chcesz, aby Twoje dokumenty były uznane przez państwa spoza tej konwencji, potrzebujesz legalizacji dokumentów.

W firmie Apostille & Legalizacja dokumentów oferujemy kompleksową pomoc w zakresie obu tych procedur. Dzięki naszym usługom, Twoje dokumenty będą uznane niemal wszędzie na świecie. Nasze biuro znajduje się na terenie Szczecina.


Apostille & Legalizacja dokumentów - nasza oferta

Chcesz wiedzieć czym dokładnie się zajmujemy? Poniżej przedstawiamy Ci naszą ofertę.

  • Pozyskiwanie apostille - zajmujemy się pozyskiwaniem stosownej klauzuli. Gwarantujemy zatem, że Twój dokument zostanie uznany w państwach należących do Konwencji haskiej.
  • Legalizacja dokumentów - umożliwiamy uznanie Twoich dokumentów w państwach spoza Konwencji haskiej.
  • Poświadczenie autentyczności dokumentów - poświadczenia z KRK i KRS, które są niezbędne dla wielu spraw za granicą
  • Tłumaczenia przysięgłe - nasi tłumacze w sposób precyzyjny dokonają przekładu Twoich dokumentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy całościowe wsparcie w procesie przygotowania dokumentów do obiegu międzynarodowego. Rozumiemy potrzeby współczesnych klientów. Dlatego umożliwiamy załatwianie wszystkich formalności online, w prosty i intuicyjny sposób. Aby natomiast oszczędzić Twój czas i komfort, oferujemy usługi kurierskie, które przyspieszają cały proces. Współpracujemy z wieloma kluczowymi instytucjami, takimi jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ambasady, konsulaty, Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Sprawiedliwości czy Ministerstwo Transportu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przekonania się o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy satysfakcję i pewność, że Twoje dokumenty będą ważne za granicą.

Apostille & Legalizacja dokumentów 
tel. +48 786 585 595
 (Polska, Warszawa)

Viber/WhatsApp +48 786 585 595 (Polska, Warszawa)
e-mail: info.legalizacja@gmail.com
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lokal 11