Tłumaczenia dokumentów w Warszawie

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów na języki europejskie w Warszawie

Tłumaczenia przysięgłe są niezbędne w międzynarodowym obiegu dokumentów. W naszym biurze możesz otrzymać zarówno poświadczenie autentyczności swojego dokumentu, jak i jego fachowe tłumaczenie przysięgłe na dowolny z języków europejskich.

Wykonujemy w pełni poprawne przekłady dokumentów dostosowane do wymogów urzędniczych krajów docelowych. Przetłumaczymy zarówno dokumenty prywatne, jak i te do użytku biznesowego, opatrując każdy z nich oficjalną pieczęcią tłumacza przysięgłego wpisanego do rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości.

Korzystając z pakietu usług z naszego biura, zyskujesz zatem pełne przygotowanie swoich dokumentów do międzynarodowego użytku.

Na jakie języki tłumaczymy dokumenty?

W naszym biurze w Warszawie świadczymy tłumaczenia przysięgłe dokumentów na wszystkie języki europejskie. W razie potrzeby tłumaczymy także dokumenty z języków europejskich na język polski. Dostosowujemy język naszych przekładów do wymogów urzędowych danych państw i regionów.

Najpopularniejsze języki, na jakie tłumaczymy dostarczone nam treści dokumentów, pieczęci i podpisów to angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz języki słowiańskie takie jak rosyjski, ukraiński, czeski czy słowacki. Ponadto dokonujemy też perfekcyjnych translacji na mniej popularne języki takie jak duński, norweski, portugalski czy węgierski.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

W naszym biurze tłumaczymy wszystkie dokumenty, dla których uzyskujemy apostille i legalizacje. Ponadto świadczymy też tłumaczenia przysięgłe dokumentów i pism niezależnie od pozostałych usług z naszej oferty. Możesz zatem uzyskać u nas tłumaczenia następujących dokumentów:

 • pism urzędowych,
 • aktów notarialnych,
 • aktów stanu cywilnego, urodzenia, zgonu, małżeństwa,
 • wyroków sądowych,
 • pełnomocnictw,
 • świadectw i dyplomów oraz ich odpisów, duplikatów i suplementów,
 • dokumentów z KRK i KRS,
 • dokumentów handlowych i eksportowych,
 • faktur.

Ile kosztują tłumaczenia przysięgłe dokumentów w naszym biurze?

Cena naszych tłumaczeń zależy do kilku czynników. Należą do nich liczba stron oryginału, język docelowy lub źródłowy, jeśli jest inny niż polski, rodzaj dokumentu oraz tryb, w jakim tłumaczenie ma zostać ukończone. Oprócz przekładów w trybie zwykłym oferujemy bowiem również tłumaczenia ekspresowe, które wykonujemy po indywidualnej wycenie zamówienia.

Poza tym bardziej kosztowne są tłumaczenia na języki mało popularne, zaś przekłady na języki takie jak angielski, francuski czy niemiecki wykonujemy po najniższej cenie.

Dlaczego warto zlecić tłumaczenia przysięgłe właśnie nam?

Zlecenie nam wykonania przekładu dokumentów to decyzja, która może przynieść wiele korzyści. Argumenty, które skłaniają do skorzystania z naszej oferty to:

 • wygodna możliwość skorzystania z łączonych usług uzyskiwania apostille lub legalizacji i tłumaczenia przez to samo biuro na wspólny rachunek,
 • oszczędność czasu, który mogłoby pochłonąć poszukiwanie osobnych specjalistów od tłumaczeń i od pozyskiwania poświadczeń autentyczności,
 • gwarancja pełnej poprawności językowej, stylistycznej i merytorycznej wszystkich tłumaczonych tekstów, pieczęci i podpisów,
 • szeroka gama języków w obrębie których wykonujemy tłumaczenia,
 • pełne dostosowanie brzmienia i formy tłumaczenia do wymogów urzędów zagranicznych,
 • poświadczenie pieczęcią tłumacza przysięgłego danego języka,
 • atrakcyjna cena.

Postaw na jakość i wygodę i zamów tłumaczenie przysięgłe z naszego biura

Decydując się na przekład swoich dokumentów w naszym biurze, zyskujesz gwarancję jakości, poprawności i dostosowania ich brzmienia i formy do wymogów urzędów zagranicznych. Co więcej, skorzystanie z usług łączonych pozyskiwania apostille i tłumaczenia dokumentów oznacza oszczędność jeszcze większej ilości czasu i energii, gdyż nie musisz już poszukiwać specjalistów od każdej z tych usług osobno.

Zamów przekład od doświadczonego tłumacza przysięgłego z naszego biura. Ciesz się maksimum korzyści i wygody z kompleksowej opieki, jaką zapewnia zespół naszych profesjonalistów.

Apostille & Legalizacja dokumentów 
tel. +48 786 585 595
 (Polska, Warszawa)

Viber/WhatsApp +48 786 585 595 (Polska, Warszawa)
e-mail: info.legalizacja@gmail.com
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lokal 11